Vroomshoop, geslaagdenlijst

Geslaagd na het tweede tijdvak:

vestiging studie profiel/sector/differentiatie Roepnaam Tussenv Achternaam Woonplaats
Vroomshoop basisberoepsgerichte leerweg Techniek – Metaal Bart Paters Den Ham
kaderberoepsgerichte leerweg Techniek – Infra Julian Hansman Vroomshoop
Verzorging Patricia Veenhof Vroomshoop
Myrthe Zomer Vroomshoop
theoretische leerweg Economie Luuk Kuiper Den Ham
Twan Smelt Geerdijk
Zorg & Welzijn Kim Ballast Vroomshoop
Iris de Lange Vriezenveen
vestiging studie profiel/sector/differentiatie Roepnaam Tussenv Achternaam Woonplaats
Vroomshoop basisberoepsgerichte leerweg Handel & Administratie Arnaut Brunink Vroomshoop
Chimène Ekkel Vroomshoop
Kimberly Fokkert Vroomshoop
Romee Kuiper Den Ham
Kristiaan Paalman Den Ham
Infra Nick Wessels Westerhaar-Vr’wijk
Techniek – Bouw/timmeren Robin ter Bekke Den Ham
Chiel van Egmond Den Ham
Gerben Remmink Den Ham
Techniek – Metaal Bjorn Büter Vriezenveen
Collin Geerding Westerhaar-Vriezenveensewijk
Kevin Gerrits Vroomshoop
Joël Koppelman Daarle
Bart Paters Den Ham
Simon de Raaf Vroomshoop
Maurice Sanderman Daarlerveen
Daniël Schuttevaar Vroomshoop
Vincent Smelt Den Ham
Jelle Stoevelaar Daarle
Verzorging Ashley Belvroy Vroomshoop
Quincy Ekkel Vroomshoop
Merle Faassen Daarlerveen
Yamille Fokke Vroomshoop
Madee Keizer Vroomshoop
Melissa Klaren Vroomshoop
Dilana van Laar Vroomshoop
Demi Mostert Daarlerveen
Imke Reekers Vroomshoop
Annabel Smit Westerhaar-Vr’wijk
Michelle Voerman Westerhaar-Vriezenveensewijk
kaderberoepsgerichte leerweg Handel & Administratie Anouschka van Dijk Vroomshoop
Ramon Gerrits Vroomshoop
Annemijn Hoekman Vroomshoop
Glenn Kuipers Vroomshoop
Desirée Lamberts Vroomshoop
Melissa Mulder Westerhaar-Vr’wijk
Danique Otter Vroomshoop
Rosa-Lynn Westera Vroomshoop
Maaike Zwinselman Den Ham
Infra Jarell Maneschijn Westerhaar-Vriezenveensewijk
Twan Veldhuis Vroomshoop
Techniek – Bouw/timmeren Twan Scholten Vroomshoop
Marc Slot Westerhaar-Vr’wijk
Simon van der Velde Vroomshoop
Techniek – Bouw/timmeren Ramon Wessels Westerhaar-Vr’wijk
Techniek – Metaal Justin Biesemaat Den Ham
Verzorging Laura Duine Vroomshoop
Lina Egbers Vroomshoop
Esther Grobben Vroomshoop
Jara Hulscher Vroomshoop
Kaylee Klos Westerhaar-Vr’wijk
Liane Kok Westerhaar-Vr’wijk
Indy Kolkman Vroomshoop
Maaike Marsman Vroomshoop
Marieke Peters Vroomshoop
Levina Smit Vroomshoop
Kim Wind Westerhaar-Vr’wijk
leerwerktraject Handel & Administratie Inge Fokkert Den Ham
Techniek – Bouw/metselen Joey Lubbelinkhof Westerhaar-Vr’wijk
Infra Swen Wessels Westerhaar-Vr’wijk
Collin Boom Den Ham
Techniek – Bouw/timmeren Jarno ter Braak Westerhaar-Vr’wijk
Techniek – Metaal Michel Hoevink Vroomshoop
Milan Schooten Daarle
theoretische leerweg Economie Elisa Bakhuis Westerhaar-Vr’wijk
Leon Ballast Vroomshoop
Thimo Bouwma Vroomshoop
Kaiya Brouwer Vroomshoop
Bart Dogger Vroomshoop
René Eggink Westerhaar-Vriezenveensewijk
Ali Fouroughi Vroomshoop
Romy van Goor (VH) Vroomshoop
Thijs ter Grote Vroomshoop
Ronald Jurgens Den Ham
Mathijs Kikkert Westerhaar-Vr’wijk
Wiljan Lubbers Vroomshoop
Charlotte Makkinga Vroomshoop
Aletta Oldenburger Vroomshoop
Tom Pierik Vroomshoop
Merijn van der Schee Vroomshoop
Rutger van Schouwen Vroomshoop
Twan Smelt Geerdijk
Laura Stobbelaar Hellendoorn
Landia Strijker Vroomshoop
Tom Timmerman Daarle
Niek Vos Vroomshoop
Techniek Jeroen Breukelman Vroomshoop
Jaimy Hekman Vroomshoop
Fabian Hessink Westerhaar-Vr’wijk
Jelmer Immink Hellendoorn
Pim Koster Vroomshoop
Thomas Olsman Westerhaar-Vriezenveensewijk
Thymo Snippe Westerhaar-Vr’wijk
Zorg & Welzijn Kim Ballast Vroomshoop
Esther Bloemhof Vroomshoop
Manon de Groot Vroomshoop
Nova Hudepohl Geerdijk
Joëlle Kottier Daarlerveen
Georgina Krikke Vriezenveen
Ruth Kroezen Vroomshoop
Daphne de Lange Vriezenveen
Julian Lukas Vroomshoop
Carmen Meijer Vroomshoop
Michael Meijer Vroomshoop
Ryona van der Molen Vroomshoop
Joëlle Mollen Den Ham
Marlo Timmerman Geerdijk
Iris Valk Vroomshoop
Marit Zomer Vroomshoop